петок, 18. октомври 2019. Вести денес: 66
home Познати

Јелена не може да ја заборави својата мајка, но се враќа во нормалниот живот- ги стисна џиновските гради во кревет и објави фотографија

Јелена не може да ја заборави својата мајка, но се враќа во нормалниот живот- ги стисна џиновските гради во кревет и објави фотографија

Месец и половина откако почина нејзината мајка Дивна Кареуша, Јелена им се врати на социјалните мрежи и започна да споделува фотографии од самата себе.

Според многумина оваа фотографија покажува колку многу и фали нејзината мајка која е во нејзе дури и во нејзините мисли.

Сепак она што најмногу им бодеше очи на нејзините следбеници се нејзините џиновски гради кои беа во прв план.

Карлеуша под фотографијата напиша Ѕвезда, алудирајќи на нејзината мајка, но и накитот во облик на ѕвезда, погледнете.