петок, 29. јули 2022. Вести денес: 133
home Познати

Јелена Костов испрати порака со која секоја мајка ќе се согласи, пејачката покажа како изгледа во бременоста

Јелена Костов испрати порака со која секоја мајка ќе се согласи, пејачката покажа како изгледа во бременоста

Пејачката Јелена Костов е бремена по втор пат.

Јелена е во 7-ми месец од бременоста, а по препорака на докторот ги откажала сите настапи, па решила да се одмори и да ужива со семејството.

Пејачката моментално е на море и ја користи секоја можна прилика да се фотографира.

Под фотографиите напиша прекрасна порака која само мајките можат да ја разберат:

„Ќе го разбереш животот дури кога ќе почувствуваш како расте во тебе“!

Toа што на сите им падна во очи е нејзината фигура. Многумина се изненадени од фактот што пејачката не се здебелила воопшто, а само стомакот и пораснал.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Kostov (@kostovjelena)

Коронавирус