четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Јелена Карлеуша за оваа тајна не сака да зборува: Има два полубраќа кои се близнаци, но никогаш не ги споменала во јавноста (ФОТО)

Јелена Карлеуша за оваа тајна не сака да зборува: Има два полубраќа кои се близнаци, но никогаш не ги споменала во јавноста (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша речиси нема ден да не е во центарот на вниманието.

Нејзиниот живот е секојдневно изложен во медиумите, но речиси една работа мудро ја крие од сите.

Имено пејачката речиси ретко во јавноста зборува за својот приватен живот, особено за своите два полубрата кои ги има.

Станува збор за близнаците Никола и Иван Карлеуша кои таткото на пејачката ги има со неговата втора сопруга, а се во добри односи со нивната сестра.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија