среда, 15. јули 2020. Вести денес: 252
ИЗБОРИ 2020

ДИК СО НОВИ БРОЈКИ: Еве колкава е излезеноста до 19 часот во Македонија

home Познати

Јелена Карлеуша во солзи, пејачката повторно скршена од тага

Јелена Карлеуша во солзи, пејачката повторно скршена од тага
ANTONIO AHEL/ATA

Познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша, ги растажи обожавателите со снимката што ја објави на социјалните мрежи.

Како што е познато, пред три месеци, пејачката остана без мајка си, која ја загуби битката со ракот на белите дробови.

Пејачката на Инстаграм објави како се чувствува…

Веднаш потоа објави фотографија од својата мајка Дивна, а сите претпоставија дека е тажна токму поради неа.