сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 46
home Познати

Јелена Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“ опиша како се води љубов (видео)

Јелена Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“ опиша како се води љубов (видео)

Пејачката Јелена Карлеуша doktorira[e како да го привлече вниманието на јавноста и да се шокира со своите изјави.

Така, за време на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, таа коментираше за еден учесник, споредувајќи го негово пеење со водење љубов, а потоа раскажа како таа го прави тоа.

– Тоа е како кога водите љубов, предиграта оди прво, прво се загревате, така расте. Не ја удирате веднаш со камен во главата – рече таа, а Драган Стојковиќ Босанац мораше да ја коментира нејзината изјава.

-Е моја Јелена, што ти учиш татко како се прават деца, возврати Босанац на нејзиниот коментер, не можејќи да премолчи по она што го коментираше таа на свој препознатлив начин.

 

View this post on Instagram

 

Da li stvarno vode ljubav kao što pevaju saznaćemo ove subote! @karleusastar ?#ZvezdeGranda

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda) on

Коронавирус