петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 140
home Познати

Јелена Карлеуша ужива во Турција

Јелена Карлеуша ужива во Турција

Пејачката објавува фотографии од плажата, базенот, ресторанот и слично.

Дефинитивно знае како да помине квалитетно време со своето семејство.

 

View this post on Instagram

 

?☀️? ??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Cheers ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус