петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 229
home Познати

Јелена Карлеуша тајно го снимаше Душко Тошиќ – eве што прави фудбалерот кога мисли дека никој не го гледа

Јелена Карлеуша тајно го снимаше Душко Тошиќ – eве што прави фудбалерот кога мисли дека никој не го гледа

Поради епидемијата со коронавирусот, фудбалерот Душко Тошиќ своето време го поминува заедно со семејството во вилата на Дедиње.

Тошиќ се труди да ја одржува кондицијата и во домашни услови, а за таа потреба се качи на собен велосипед и ја запеа песната „Се би дала да си ту“ од Драгана Мирковиќ.

Јелена го забележа овој момент со својот мобилен телефон и го објави на социјалните мрежи. Меѓутоа, таа го снимаше сопругот без негово знаење, а кога тој забележа дека го снима веднаш и кажа да престане да го прави тоа. Видеото може да го погледнете тука.

Карлеуша исто така покажа колку е вешт и нејзиниот сопруг во кујна, па во  кусите приказни на „Инстаграм“ објави како тој подготвува плачинки, а со овие снимки и стави крај на шпекулациите дека нејзинот брак е во криза. Со оглед на тоа што во српските меидуми често се појавуваа гласини за кризата во бракот на парот, ЈК сега им порача дека ќе бидат на поголема мака од короната.

Најнови вести

Коронавирус