петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 176
home Познати

Јелена Карлеуша ронеше солзи во „Ѕвездите на Гранд“

Јелена Карлеуша ронеше солзи во „Ѕвездите на Гранд“

Јелена Карлеуша се расплака во новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“.

Според најавата за новата епизода која ќе се емитува во сабота, Јелена се расплака кога жирито не пушти да оди понатаму една нејзина кандидатка.

„Дали тоа Јелена плаче?“, праша Марија Шерифовиќ.

„Никогаш досега не заплака“, додаде Вики Миљковиќ.

„Јелена плаче….јас тврдам дека на девојката која може да биде голема ѕвезда и ги исековте крилата на најглуп можен начин“, изјави Карлеуша, а Снежана Ѓуришиќ додаде:

„Ти овде да седиш, да те видам дали ќе дадеше глас“ , изјави Снежана, а Карлеуша додаде:

„Ми покажавте дека и не ме сакате и не ме почитувате“, изјави вознимерно Јелена, а челновите на жирито се обидоа да ја разубедат дека не е во право.

Најнови вести

Коронавирус