четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 186
home Познати

Јелена Карлеуша позира покрај базенот во неочекувана поза (ФОТО)

Јелена Карлеуша позира покрај базенот во неочекувана поза (ФОТО)

Јелена Карлеуша ја изненади јавноста со објавата на својот инстаграм-профил. Имено, пејачката покажа дека е исклучително еластична и дека одвојува време да поработи на своето тело.

Популарната пејачка објави две фотографии на кои позира вопровокативни портокалови бикини и појас-стегач за половината, кој помага во обликување на половината и стомачните мускули, додека, пак, на втората фотка го прави познатиот „мост“, за чие изведување е потребно одредено ниво на тренинг.

Локални избори 2021