вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 46
home Познати

Јелена Карлеуша – од секси бабамразица до „авион“: Црвено однадвор, црно меѓу нозе (ФОТО)

Јелена Карлеуша – од секси бабамразица до „авион“: Црвено однадвор, црно меѓу нозе (ФОТО)

Провокативна, бескруполозна, на моменти дрска, безобразна, перверзна… А, сепак толку сакана и обожувана од жените, посакувана и пожелна кај мажите… Една и единствена, белградската скандал дама Јелена Карлеуша на себесвојствен начин ја испрати во неповрат годината која сите посакуваме, повеќе никогаш да не се повтори.

Се разбиора како поинаку, ако не онака како што таа најдобро знае, а ние најмногу ја паметиме… Разголена, полугола или речиси гола, сееедно. Секако, отсекогаш имала што да покаже, а тоа никого да не го остави рамнодушен. Ниту хејтерите, кои секако ќе зинат уста да ја „решетаат“ со напади, коментари и озборувања, а оние другите, што и се восхитуваат и обожуваат ќе останат со „падната вилица“ од серијата „проштални фотки“ за „збогум на 2020“ на дивата поп-фолк тигрица.

Екстравагантна или само секси, тотално неважно… Едно е сигурно: со секоја поза Карлеуша буди нова доза еротски набој, машки неспокој кој го качува адреналинот, а тестостеронот го пробива плафонот.

Така е и овој пат кога русокосата секси бабамразица за час се претвора во најпосакуваниот подарок (клекната) под елката, за потоа фолк дивата да покаже дека всушност е најблескавиот новогодишен лампион…

Авион на кој му нема рамен на цел свет, зашто Карлеуша е… џамбо џет!

Црвено однадвор, како нејзините секси фустани и наметки и црно меѓу нозе, како нејзината долна облека, градник, секси црни чорапи со жартиери и танга гаќички од проѕирна тантела.

Сеедно дали позира надвор, или внатре распиштолена на широка постела….

..Или пак разголена како секси „Версаче маче“, Карлеуша е секако слатко новогодишно секси колаче!

Блазе на оној кој ја има на неодредено или… барем повремено!

Најнови вести

Коронавирус