среда, 21. април 2021. Вести денес: 1
home Познати

Јелена Карлеуша како „порно Барби“: Облечена за настап, како да оди на снимање филм за возрасни (ФОТО)

Јелена Карлеуша како „порно Барби“: Облечена за настап, како да оди на снимање филм за возрасни (ФОТО)

Иако својата „пинк“ фотосесија во лифтот на Инстаграм балканската „скандал дама“ Јелена Карлеуша ја опиша како „говор на телото“, многумина ја окарактеризираја малку поинаку… Како „порно Барби“.

Карлеуша овој пат ја поминала „црвената линија“, па нејзиниот аутфит за настап повеќе наликува како пејачката да тргнала на снимање филм на возрасни, отколку на концерт! Секси гаќички, градник и жартиери од проѕирна розова тантела и високи розови чизми до препони во кои Карлеуша изгледа како да е гола!

Коментарите и лајковите го поплавија Инстаграм, а лифтот…?  Мажите плачеа да се најдат со неа во него… и молеа Бога да се заглави!

извор: vistina.com.mk

Најнови вести

Коронавирус