вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Јелена Карлеуша ја дочека есента со кренати нозе (ФОТО)

Јелена Карлеуша ја дочека есента со кренати нозе (ФОТО)

Откако најпрвин без гаќички се увери пред огледалото „кој е најубав на светот“, а потоа така и се прошета низ дворот, српската фолк дива Јелена Карлеуша ја поздрави есента со кренати нозе.

Имено, белградската „скандал дама“ потоа смени гардероба, па облече розов мини фустан со деколте до папокот, отворен до препони, и така одново се фотографираше во дворот на својата куќа во есенски амбиент, меѓу пожолтените лисја на дрвјата и цвеќињата.

Дека Карлеуша изгледа згодна и ултрасекси, не е спорно. Длабокото деколте и ги открива бујните гради, а розовото мини  фустанче дава можност за отворена панорама на меѓуножјето. Особено кога Карлеуша ќе седне, па ќе ги крене и прекрсти долгите нозе.

Одозгора отворено, одоздола разголено…  Горе бујно, долу сочно… Или поточно, дупло голо! И горе и долу! Така некако може да се нарече нејзината нова модна комбинација или последна провокација, сеедно! Карлеуша тоа што го има, знае како да го сервира за одново да доминира… Модно – еротска провокација за медиумска доминација!

извор: vistina.com.mk

Коронавирус