петок, 29. јули 2022. Вести денес: 21
home Познати

Јелена Ѓоковиќ во комбинација која воодушевува, еден скап детаљ на сите им “падна“ во очи (ФОТО)

Јелена Ѓоковиќ во комбинација која воодушевува, еден скап детаљ на сите им “падна“ во очи (ФОТО)

Сопругата на познатиот тенисер Новак Ѓоковиќ, Јелена Ѓоковиќ, на социјалните мрежи го сподели своето ново издание.

Таа се одлучила за црвено-бела комбинација на облека, а еден детаљ на сите познавачи на модата веднаш им го зеде вниманието.

 

Станува збор за нејзините чевли од познат бренд кои чинат речиси 1.000 евра.

Не ја исправи косата, како што често прави, а позираше со насмевка на лицето.

– Вимблдон! – накратко напиша Јелена во описот на фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf)

Коронавирус