петок, 14. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

Јелена Ѓоковиќ се опушти: Сопругата на Новак облече „миниќ“ кој едвај го покрива задникот (ФОТО)

Јелена Ѓоковиќ се опушти: Сопругата на Новак облече „миниќ“ кој едвај го покрива задникот (ФОТО)

Сопругата на Новак Ѓоковиќ, Јелена, објави своја фотографија на социјалните мрежи и започна вистинска лавина коментари.

Имено, Јелена објави фотографија на својот Инстаграм во целосно природно издание, а облечена во сино здолниште и бела маица, додека околу неа е само природата.

Сопругата на најдобриот тенисер во светот ги поздрави сите свои следбеници со позитивна фотографија и покажа како ужива во еден убав и сончев ден.

 

View this post on Instagram

 

?? ????

A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on

Јелена скокна, а овој момет додека е во воздух беше уловен од камерата.

Она што повеќето забележаа е дека стајлингот на Јелена е секси и ја истакнува нејзината атрактивност и сексапил, пример што не е чест за нејзиниот имиџ.

Коронавирус