вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 163
home Познати

Јавноста не престанува да ја следи: Карлеуша им се заблагодари на инстаграмџиите (ФОТО)

Јавноста не престанува да ја следи: Карлеуша им се заблагодари на инстаграмџиите (ФОТО)

Откако е обелоденета порно аферата на Јелена Карлеуша, јавноста не престанува да го следи секој нејзин чекор, а таа е во центарот на вниманието.

Српската пејачка пак, пробува, колку може, да остане „глува“ за ваквите работи.

Поддршка за Карлеуша има од сите страни, а најмногу од нејзините следачи на социјалните мрежи. Денеска им се заблагодари на, ни помалку, ни повеќе, 2-та милиони инстаграмџии кои ја следат.

Коронавирус