петок, 9. јуни 2023. Вести денес: 46
home Познати

Јавноста многу малку знае за нив: Вака изгледаат ќерките на Моника Белучи (ФОТО)

Јавноста многу малку знае за нив: Вака изгледаат ќерките на Моника Белучи (ФОТО)

Наследничките на Моника Белучи и Венсан Касел ретко се појавуваат во јавност.

Дева и Леони имаат познати родители, па токму поради тој факт медиумите тешко ги заобиколуваат.

Постарата ќерка Дева има 12 години, а младата Леони шест. Моника и познатиот француски актер ги добија децата во бракот кој го склучија во 1999 година.

Моника никогаш не сокриваше колку мајчинството ја промени и тоа колку и било важно да стане мајка.

-Штом посакав да добијам дете за брзо време забременив. Но, ако имав проблеми ќе бев подготвена на се, па дури и на колена да поминам цела пустина за да ја остварам таа цел, вели една од најубавите жени на светот.

Најнови вести