четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 50
home Познати

Јас сум девојка од село: Северина во досега невидено издание (ФОТО)

Јас сум девојка од село: Северина во досега невидено издание (ФОТО)

По конфликтот со нејзиниот поранешен сопруг и „забавите во Далмација“, Северина Којиќ реши да се повлече, а нејзината нова фотографија ги воодушеви обожавателите кои чекаа пејачката да се врати на социјалните мрежи.

Пејачката исто така беше заразена со коронавирус, а судејќи по новата објава се чувствува добро.

„Јас сум девојка од село, нозете ми се боси“, напиша таа во описот на фотографијата, а на сликата може да се забележат нејзините стапала.

Најнови вести

Локални избори 2021