сабота, 20. април 2019. Вести денес: 0
home Познати

„Јас да го направев ова ни пожарникари немаше да ме спасат“: Хрватската пејачка ги рашири нозете, а сите погледи беа вперени таму долу

„Јас да го направев ова ни пожарникари немаше да ме спасат“: Хрватската пејачка ги рашири нозете, а сите погледи беа вперени таму долу

Хрватската пејачка која секојдневно го привлекува вниманието на фановите откри како се справува со досадата.

Имено Нивес Целзиус објави фотографии како вежба, а благодарение на нејзината еластичност фановите за момент заборавија на реалноста и беа хипнотизирани  од нејзините фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Vjezbom protiv dosadne kise 😊 #morningstretch #samoprirodno #dobromijutro

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

По овие фотографии  следуваа и лавина коментари под нејзините фотографии, а еден коментар на една девојка го насмеа целиот регион.

-Јас да ги раширев вака нозете немаше да можат пожарникари да ме спасат.

 

View this post on Instagram

 

Moja jutra 😊 #samoprirodno #morningstrech #homestrecth #nomakeupday

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

 

View this post on Instagram

 

Mi to tako 💕 #motherdaughterworkout #familytime #love #taisha #samoprirodno

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on