петок, 30. септември 2022. Вести денес: 120
home Познати

Ја запознавме како слатката Бојана: Познатата актерка денес е една од најубавите Србинки (ФОТО)

Актерката Бојана Ординачев, важи за една од најубавите Србинки.
Ја запознавме како слатката Бојана: Познатата актерка денес е една од најубавите Србинки (ФОТО)

Во 2004-тата година ја гледавме во серијата „Јелена“, а денес е дел од популарната серија „Вистини и лаги“.

Актерката Бојана Ординачев, важи за една од најубавите Србинки.

Во последното интервју таа открива дел од својот живот и карактер.

Кај луѓето најмногу ја нервира кога доцнат. Со актерство би се занимавала дури и да добие милиони на лото.

Упорност, истрајност и посветеност се трите карактеристики кои ги обожува кај себе.

Најголем страв има од тоа деке нејзините најблиски еден ден ќе се разболат.

Како изгледа денес, погледнете во продолжение.

Kad me napravi @mandicadrijana ????? #samonetabojana #bibamagic

A post shared by bojana ordinacev (@bojanaordinacev) on

Love si in the air ? @orangezo #loveisintheair

A post shared by bojana ordinacev (@bojanaordinacev) on

Glorija ??✨ @jelena.jovanov.photographer @makeup_ceca i ja ? #samonetabojana

A post shared by bojana ordinacev (@bojanaordinacev) on

Најнови вести

Коронавирус