петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 60
home Познати

Ја украси новогодишната елка и заборави на поранешниот сопруг: Ана Севиќ ја откри замената за Дарко Лазиќ (ФОТО)

Ја украси новогодишната елка и заборави на поранешниот сопруг: Ана Севиќ ја откри замената за Дарко Лазиќ (ФОТО)

Декември е месецот кога се прославува крајот на старата и дочек на новата година, а по тој повод се украсуваат и новогодишни елки.

Како и сите така и Ана Севиќ се пофали на својот Инстаграм профил како ја украсила новогодишната елка во својот дом.

Пејачката очигледно знае да ужива и да заборави на тешките мигови кои ги помина откако поранешниот сопруг Дарко Лазиќ доживеа тешка сообраќајна несреќа пред два месеци.

-Дедо мраз и јас оваа година бевме многу вредни. Тој својот дел се уште не го завршил, но јас го завршив, напиша пејачката и објави фотографија од елката.

Инаку неодамна пејачката го покажа и своето ново момче на социјалните мрежи, по што следуваа лавина од коментари.

 

View this post on Instagram

 

?✨❤️ Predivna noc uz nasu dragu @anabekuta1 ❤️??

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

Најнови вести