понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 180
home Познати

Ја разбуди машката фантазија: Кога ќе ја видите сестрата на Патрик Шик топлес на плажа, веднаш ќе заборавите на фудбалот (ФОТО)

Ја разбуди машката фантазија: Кога ќе ја видите сестрата на Патрик Шик топлес на плажа, веднаш ќе заборавите на фудбалот (ФОТО)

Сестрата на напаѓачот на Рома Патрик Шик повторно ја разбуди машката фантазија објавувајќи провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Just for tonight… #halamadrid ⚽️?

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

Атрактивната манекенка е позната по тоа што на социјалните мрежи често објавува сексапилни фотографии, а неодамна објави фотографија на која беше речиси топлес.

 

View this post on Instagram

 

Saturdayzzzz ✨???

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

 

View this post on Instagram

 

Beach day, each day pleaseeee???❤️ #thelittlethings✨

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

Фотографијата на која таа е легната на стомак е направена во Мадрид, а на себе имала само минијатурна танга која речиси и да не се гледа.

 

View this post on Instagram

 

?? #madrid

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

Инаку сестрата на фудбалерот за кого беа заинтересирани италијанските гиганти Јувентус, Наполи и Рома, а на крајот беше ангажиран од Рома на својот Инстаграм профил често објавува голи фотографии и често е мета на медиумите.

 

View this post on Instagram

 

Fun on the sun ☀️ by @baraburdova #halamadrid #sunday #funday

A post shared by Kristyna Schickova ? (@kristynaschickova) on

Најнови вести

Коронавирус