понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 98
home Познати

Ја распали машката фантазија: Ана Николиќ го соблече градникот и позираше гола, оваа глетка веќе го обиколи регионот (ВИДЕО)

Ја распали машката фантазија: Ана Николиќ го соблече градникот и позираше гола, оваа глетка веќе го обиколи регионот (ВИДЕО)

Поп пејачка Ана Николиќ реши да биде повторно во центарот на вниманието овие денови, па денеска направи вистински бум на социјалните мрежи.

Имено пејачката сподели видео снимка која е пожешка од било кога.

Станува збор за видео во кое таа е сосема гола, а градите ги сокри само со долгата коса.

„Не, не“, напиша во својот опис Николиќ, а со тоа ја распали и машката фантазија кај фановите.

Иако таа е во петтата деценија од својот живот таа е вртоглаво ослабе и повторно е една од најзгодните пејачки во регионот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Најнови вести

Коронавирус