петок, 5. март 2021. Вести денес: 165
home Познати

Ја промени бојата на коса: Катарина Ивановска со нов имиџ ги праша фановите дали им се допаѓа (ФОТО)

Ја промени бојата на коса: Катарина Ивановска со нов имиџ ги праша фановите дали им се допаѓа (ФОТО)

Катарина Ивановска важи за најпознатиот и најуспешен македонски топ модел и манекенка која има богата кариера и надвор од Македонија, но активна е и на социјалните мрежи, па сега сподели кратко видео со „нова фризура“.

Имено таа испроба нов „филтер“ а косата ја „обои“ виолетово, па покажа како изгледа.

Виолетова, руса или кафена Ивановска изгледа беспрекорно, па уверете се и сами:

Најнови вести

Коронавирус