понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Познати

Ја прогласија за најубава жена, но овие фотографии го демантираат тоа (ФОТО)

Ја прогласија за најубава жена, но овие фотографии го демантираат тоа (ФОТО)

Актерката е фотографирана по тренинг во Лос Анџелес.

Медиумите веднаш заборавија на разводот со кој таа е моментлно преокупирана, па се насочија на нејзиното неочекувано издание пред својот дом во Бел Ер.

Џен е фотографирана без шминка по тренингот, видно нерасположена. Можеби поради тоа што забележала дека некој ја фотографира, а можеби и поради приватните проблеми.

Сепак, овие фотографии се најдоа на многу поратали ширум светот, а од кои луѓето се чудат како може неколкупати да биде прогласена за најубава жена.

Сепак, не треба да се заборави дека Џенифер Анистон има полни 49 години.

Најнови вести

Коронавирус