сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 12
home Познати

Ја прашаа Шерифовиќ дали би снимила дует со Карлеуша, еве што одговори

Ја прашаа Шерифовиќ дали би снимила дует со Карлеуша, еве што одговори

Добро познато е дека Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеуша се добри пријателки.

На прашањето дали би снимала дует со Јелена, Марија вели:

-Мислам дека тоа може да биде интересно во некој момент, но не треба да се прашуваме ние затоа што секогаш се чека добра песна за дует, а во последно време се помалку има добри песни,  вели Шерифовиќ.

Марија најави дека следната година нема да биде дел од „Ѕвездите на Гранд“.

Коронавирус