петок, 5. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ја прашаа Мараја Кери со колку мажи има спиено, а таа одговори…

Ја прашаа Мараја Кери со колку мажи има спиено, а таа одговори…

Пејачката Мараја Кери беше во брак со актерот и водител Ник Кенон со кој има две деца.

Веќе некое време е во врска со танчерот Брајан Танак, пред да биде верена со милијардерот Џејмс Паркер.

Неодамна Мараја во интервјуто за магазинот „Космополитан“ откри дека досега била “само“ со пет мажи.

-Не сум имала многу партнери, но беа различни… сум била само со пет мажи. Некој би рекол дека сум „чиста жена“ во однос на другите на тоа поле, изјави Мараја.

 

Најнови вести

Коронавирус