недела, 26. мај 2019. Вести денес: 0
home Познати

Ја потресе јавноста со наводите дека се разведува, па дојде во Македонија- Анабела во секси издание еве што му порача на Скопје (ФОТО)

Ја потресе јавноста со наводите дека се разведува, па дојде во Македонија- Анабела во секси издание еве што му порача на Скопје (ФОТО)

Познатата српска пејачка Анабела Џогани вчера беше во посета на Македонија.

Таа на својот Инстаграм профил објави видео од Скопје и напиша дека нашиот град многу го сака, а потоа објави и фотографија од својот настап во Радовиш.

Сексапилниот стајлинг само ја вжештило вчерашната атмосфера за време на нејзиниот настап, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

#Diamondexclusivclub✔

A post shared by Anabela Atijas (@anabelci) on