вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 84
home Познати

Ја покажа фигурата за ова лето: Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ во бикини ќе ви падне вилицата, особено овој дел од телото (ФОТО)

Ја покажа фигурата за ова лето: Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ во бикини ќе ви падне вилицата, особено овој дел од телото (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ веќе неколку денови летува во Египет од каде секојдневно споделува фотографии со своите следбеници.

Имено пејачката објави видео од пред огледалото, а во него беше токму таа истакнувајќи ја својата витка линија и рамен стомак.

Тодоровиќ го покажа тенкиот струк, а коментарите на нејзина сметка само се нижеа, а пејачката неодамна откри и како реагирале луѓето на нејзината промена.

-Апсурдно е да се гледа промена на твоето лице како да си правел можеби естетска операција, а ти им велиш ох Боже, тоа е стварно апсурдно. Тоа што ме нервира се луѓето кои ме полудуваат кога ќе ме прашаат дали навистина сум ослабела. Немојте повеќе ништо да ме прашувате за мојот нос, бидејќи 500 пати сум рекла дека носот го оперирав поради здравствени причини, бидејќи прскав капки кои ми ја уништија слузокожата и тоа е тоа, вели пејачката.

Најнови вести

Коронавирус