недела, 28. мај 2023. Вести денес: 86
home Познати

Ја погоди во срце: Елена Ристеска се расплака пред сите (ФОТО)

Ја погоди во срце: Елена Ристеска се расплака пред сите (ФОТО)

Откако се врати од Дубаи и го наполни својот дух и енергија со нова култура од далечната и богата земја, Елена Ристеска е целосно посветена на дружбите со пријателите и посетата на културно-забавните злучувања во Скопје.

Имено, таа вчеравечер присуствуваше на концертот на својата колешка Каролина Гочева, па на социјалните мрежи објави неколку видеа и фотографии од концертот.

На една од објавите напиша дека Каролина уште од првата песна и предизвикала солзи да заплаче пред преполаната сала во МОБ.

Елена како и многумина се пронајде во емотивната музика и текстовите и не ги задржа солзите сами да течат.

Извор- Вистина.мк