сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 45
home Познати

Ја остави Розга пред олтарот заради оваа жена- Сопругата на Стјепан позираше топлес само за да привлече внимание (ФОТО)

Ја остави Розга пред олтарот заради оваа жена- Сопругата на Стјепан позираше топлес само за да привлече внимание (ФОТО)

Поранешниот вереник на пејачката Јелена Розга откако ја остави пејачката среќата ја најде во Лола Астанов со која пред еден месец стапи во брак.

Очигледно неговата сопруга сака да стане популарна како неговата поранешна вереница, па се повеќе го привлекува медиумското внимание во јавноста.

Овој пат таа се фотографираше топлес, а фотографијата ја прикачи на својот Инстаграм профил, погледнете.