среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 76
home Познати

Ја наследи „седмицата“ на Роналдо во Реал, а кога ќе ја видите неговата девојка топлес веднаш ќе заборавите на Георгина Родригез (ФОТО)

Ја наследи „седмицата“ на Роналдо во Реал, а кога ќе ја видите неговата девојка топлес веднаш ќе заборавите на Георгина Родригез (ФОТО)

Кристијано Роналдо замина од Реал Мадрид, а со него и првата дама Георгина Родригез, но кралскиот клуб брзо најде замена за Георгина.

Новата секси навивачка на клубот е Јаиза Морено, атрактивната девојка на новото засилување Мариано Диаз кој ја носи легендарната седмина на Роналдо.

 

View this post on Instagram

 

Colorín colorado para mi el verano no ha acabado! ?⏳ #summer #beach #loveit

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on

Таа инаку е топ модел и се занимава со пливање, има совршено тело, а нејзините фотографии на Иснтаграм само го потврдуваат тоа.

 

View this post on Instagram

 

Chillin☀️

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Y A I Z A M O R E N O (@yaizamorenoanthon) on

Најнови вести

Коронавирус