петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 32
home Познати

Ја напуштил кога имала девет години, но сега сѐ му простила

Ја напуштил кога имала девет години, но сега сѐ му простила

Актерката Џенифер Анистон наводно се смирила со својот татко, Џон, и после многу години повторно оствариле вистински однос и му ги простила лошите работи од минатото.

За нивното смирување и обновениот семеен однос е заслужна изолацијата. Имено, откако Џон е хоспитализиран поради здравствените проблеми кои ги има со абдоменот, следела изолација, а Џенифер тогаш се грижела за својот татко.

– Како да сфати дека животот е краток и дека нејзиниот однос со татко ѝ мора да биде добар, бидејќи никогаш не се знае што ќе ги раздели засекогаш – рекол изворот.

Тие двајца сега редовно телефонски комуницираат, а Џенифер редовно се распрашува и за неговата здравствена состојба.

Инаку, Џенифер со татко ѝ е во лоши односи уште од нејзината деветта година, кога Џон ги напуштил нејзе и нејзината мајка, за што таа не можела да му прости.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија