четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 88
home Познати

Ја мести непријател што сака да ја уништи: Цеца се изјасни по скандалот со голите слики (ФОТО)

Ја мести непријател што сака да ја уништи: Цеца се изјасни по скандалот со голите слики (ФОТО)

На Цеца Ражнатовиќ аферата „лажни голи слики“ и ја наместил непријател кој сака да ја уништи, ексклузивно дознаваат српските медиуми.

Станува збор за лице кое од љубомора кон фолк ѕвездата наводно одлучила да и наштети така што во јавноста пласира фото-монтажа на која се гледа жена која личи на Цеца, лежи на маса за масажа додека машки раце и ги допираат голите гради.