среда, 8. декември 2021. Вести денес: 65
home Познати

Ја криеле бременоста додека трае скандалот: Џастин и Џесика повторно станаа родители

Ја криеле бременоста додека трае скандалот: Џастин и Џесика повторно станаа родители

Џастин Тимберлејк (39) и Џесика Бил (38) станаа родители по втор пат.

Тие добиле втор син, а целата бременост на Џесика беше чувана во тајност. Нивниот прв син Силас има 5 години.

Последно нешто со кое го привлекоа вниманието на таблоидите и на јавноста беше скандалот во кој Џастин се држеше за рака со својата колешка Алиша Вејнрајт.

Најнови вести

Коронавирус