четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 118
home Познати

Ја истегна блузата за да ги извади градите на мегдан: Сораја на себе носеше само скапоцена бунда, а од глетката ќе ви се помати умот (ФОТО)

Ја истегна блузата за да ги извади градите на мегдан: Сораја на себе носеше само скапоцена бунда, а од глетката ќе ви се помати умот (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ уште еднаш ги разигра мислите на мажите поматувајќи им го умот со својата најнова фотографија на Инстаграм.

Имено таа сакаше што повеќе да ги истакне своите гради, па се соблече буквално гола.

Сораја ја повлекувајќи ја маицата надолу ги извади градите на мегдан, па се пофали како изгледаат тие од блиску.

Како детаљ на себе старлетата носеше и скапоцена бунда, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Локални избори 2021