петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 167
home Познати

Ја исмејуваат преубавата девојка на Ди Каприо: Мајка ти е помлада од твоето момче (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Ја исмејуваат преубавата девојка на Ди Каприо: Мајка ти е помлада од твоето момче (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Актерот Леонардо Ди Каприо, кој има 44 години и аргентинската манекенка, 21 годишната Камила Мороне започнаа врска на крајот на минатата година. Моментално парот ужива во летувањето во Италија, а Камила своите фанови посебно ги развеселува на фотографиите на кои го нема Ди Каприо.

It’s Italy. I can be dramatic.

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

-Тоа е Италија. Можам да бидам драматична, истакна манекенката на една од фотографиите. Фановите коментираа дека се горди на Лео што „фатил“ таква убавица. Други пак коментираа негативно за оваа врска, истакнувајќи дека мајката на Камила е помлада од Леонардо.

#camilamorrone via instagram #camimorrone

A post shared by C A M I L A M O R R O N E (@camilamorronepics) on

??

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

LA press day for @nevergoinbackmovie ? more theaters opening this weekend!

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

Leave me here. I will be fine

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

Gelato happy face

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

Chic

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

???

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

My face when people like our movie!? @nevergoinbackmovie

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

At least this heat wave brought good lighting. I’m thankful.

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

??

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

Parents are the only ones using portrait mode☝?

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on

Yes, this is a margarita. And yes, I am legal…in Mexico…

A post shared by Camila Morrone (@camilamorrone) on