четврток, 23. март 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ја бодат со чудни виљушки за да го истегне лицето: Мадона се плаши од стареење (ВИДЕО)

Иако често ја обвинуваат дека не може да ја контролира својата склоност кон естетски зафатима, Мадона уште еднаш сака да докаже дека живее за себе. 
Ја бодат со чудни виљушки за да го истегне лицето: Мадона се плаши од стареење (ВИДЕО)

И на прагот од седмата деценија од животот, Мадона не престанува да изненадува – од модни, сексуални, па до естетски експерименти.

Така, нејзината последна Инстаграм објава има исто толку силна порака: „Дури и Мадона се плаши од стареење”. Имено, на општо изненадување (или згрозување), таа објави кусо видео од својот последен „третман за подмладување“.

Виљушките со кои козметичарката „и го разубавуваше“ лицето на пејачката, изгледаа прилично остро и опасно, а Мадона – како да не се грижи многу за тоа.

Иако често ја обвинуваат дека не може да ја контролира својата склоност кон естетски зафати, Мадона уште еднаш сака да докаже дека живее за себе.

loading...