недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

„Изгледаш како да ти го подариле бебето, а не да си го родила“- Пријовиќ во најбрутално издание по породувањето

„Изгледаш како да ти го подариле бебето, а не да си го родила“- Пријовиќ во најбрутално издание по породувањето

По сексапилната фотографија во бикини, популарната пејачка Александра Пријовиќ сподели фотографија на која никогаш не изгледала посекси.

Социјалните мрежи едногласно и порачаа на пејачката дека таа буквално „гори“ откако се породила и нема никакви белези од истото.

Имено на фотографијата Пријовиќ позира во тесни кратки фармерки истакнувајќи ги нејзините долги нозе, а истото го направи и со нејзините бујни гради кои беа истакнати во преден план.

Сепак на фановите најмногу им бодеше очи нејзиниот рамен стомак кој изгледа буквално како никогаш да не се породила, а уште помалку пред три месеци.

-Изгледаш како да ти го подариле бебето, а не да си го родила, честитки на линијата, изгледаш подобро од било кога…, се само дел од коментарите кои се нижеа од минута во минута.

Коронавирус