петок, 10. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Изгледа полошо од што си мислеа фановите: Карлеуша за прв пат излезе од домот по погребот на Дивна- еве каде замина (ВИДЕО)

Изгледа полошо од што си мислеа фановите: Карлеуша за прв пат излезе од домот по погребот на Дивна- еве каде замина (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша со помош на нејзиниот сопруг Душко Тошиќ се обидува ја преболи смртта на нејзината мајка која неодамна почина после борбата со тешка болест.

Јелена се повлече од јавноста после смртта на мајка и, па за тоа време со Душко планираат селење во куќата која што ја купиле од Драган Стојковиќ Пикси.

Инаку, исто така Душко и Јелена ги запишаа во приватно училиште, каде што ќе продолжат со школувањето.

Карлеуша и Душко се снимени додека правеа обиколка од новиот дом. Пејачката се уште се чувствува доста лошо, а тоа може да се види од самата фотографија на која е со црни очила и капуљача преку глава.

Коронавирус