среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Изгледа како скитник: Нема да ја препознаете ѕвездата на Матрикс

Изгледа како скитник: Нема да ја препознаете ѕвездата на Матрикс

Тој е еден од најпретпознатливите холивудски ѕвезди, но 53-годишниот Киану Ривс не може да се препознае на фотографијата направена пред студио во Бруклин.

Тој изгледа непрепознатливо поради долгата коса и брада како дел од подготовките за третото продолжение на франшизата Џон Вик.

Киану се криел себеси под капче за време на паузата за цигара по физичките тренинзи кои мора да ги помине пред снимањето.