четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 127
home Познати

Изгледа како двојно помлада: Оваа убавица е Шерон Стоун и има 62 години (ФОТО)

Изгледа како двојно помлада: Оваа убавица е Шерон Стоун и има 62 години (ФОТО)

Шерон Стоун со годините изгледа се подобро, а доказ за тоа се и овие фотографии.

Изгледа како двојно помлада жена, а таа има 62 години.

Актерката се прошета во жолт фустан и црвени чизми и предизвика воодушевување.

Таа работи на себе, се негува и води сметка за исхраната, а тоа јасно се отсликува на нејзиниот изглед.

Коронавирус