петок, 30. септември 2022. Вести денес: 144
home Познати

Изгледа како да ти е сестра: Саша Ковачевиќ сподели фотографија со неговата мајка, а фановите се заљубија во нејзината насмевка (ФОТО)

Изгледа како да ти е сестра: Саша Ковачевиќ сподели фотографија со неговата мајка, а фановите се заљубија во нејзината насмевка (ФОТО)

Пејачот Саша Ковачевиќ ги воодушеви своите фанови откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил со својата мајка.

Поводот беше денешниот ден кој е ден на жените, а тоа го искористи и самиот пејач за да и го честита на својата мајка.

Саша не ги штедеше зборовите за својата како што вели најважна личност во својот живот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic)

-Драги дами среќен 8 март. Бидете ми секогаш насмеани, сакани и убави, како и заљубени. Посебен бакнеж за најубавата и најважната дама во мојот живот, напиша пејачот.

По ова тој доби низа на позитивни коментари, а дел од нив се и дека неговата мајка изгледа како да е негова сестра.

Најнови вести

Коронавирус