четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 88
home Познати

Изгледа брутално добро: По три луксузни венчаници, Александра на свадбата воодушеви со овој секси фустан (ФОТО)

Изгледа брутално добро: По три луксузни венчаници, Александра на свадбата воодушеви со овој секси фустан (ФОТО)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ на гламурозната свадба го изговорија судбоносното „Да“.

Невестата во текот на денот смени четири фустани. Во црква имаше кралска венчаница со боја на слонова коска, за граѓанската венчавка Александра избра бела, поширока венчаница со кристали.

Третиот бел фустан беше тесен, со гол грб.

После полноќ, госпоѓа Живојновиќ облече атрактивен, златно-црн фустан со реси, со длабоко деколте. Косата ја собра во пунџа и беше подготвена за танцување без престан.

Qatar 2022