вторник, 4. август 2020. Вести денес: 130
home Познати

Избегната трагедија на свадбата на Вељко и Богдана: Бабата на невестата сакаше да се поздрави со Цеца па доживеа немил настан (ВИДЕО)

Избегната трагедија на свадбата на Вељко и Богдана: Бабата на невестата сакаше да се поздрави со Цеца па доживеа немил настан (ВИДЕО)

Свадбата на деценијата веќе е во полн ек а сватовите ја земаа невестата од родниот Титл.

И додека Вељко пристигна утрово по невестата сватовите излегоа да ги пречекаат Цеца и нејзиниот син пред вратата.

Една од нив беше и бабата на Богдана која сакаше да се поздрави со пејачката и младоженецот, но по скалите за малку ќе настрадаше.

Српските медиуми објавуваат дека ова можела да биде голема трагедија, погледнете.

Коронавирус