петок, 5. март 2021. Вести денес: 160
home Познати

Ивана од „Хурикејн“ го завела познатиот фудбалер кој што е поранешно момче на оваа нејзина колешка!

Ивана од „Хурикејн“ го завела познатиот фудбалер кој што е поранешно момче на оваа нејзина колешка!

Една членка на групата „Ураган“, Ивана Николиќ, попозната на социјалните мрежи како Ивана Бум, ја раскина долгогодишната врска. Kaко што се шпекулира, згоднaтa пејачкa има ново момче, ни помалку ни повеќе, фудбалер Владимир Волков.

Се шпекулира дека новиот пар се криеле на Копаоник во последните денови од 2020 година, а симпатиите меѓу нив се појавиле многу пред да се препознаат.

Владимир е познат по тоа дека сака убави жени, па не е изненадувачки што Ивана му го привлече вниманието од моментот кога се појави на јавната сцена, а уште помалку изненадува што тој почна да и се додворува уште тогаш, иако таа беше во врска. Тие секојдневно се допишуваа и уште тогаш се родија првите симпатии. Откако и ја раскина долгогодишната врска, тој реши да ја покани на вечера и наскоро започнаа врска. Секако, тие се обидуваат да го сокријат тоа на секој начин, и пред крајот на 2020 година отидоа во Копаоник да уживаат во својата приватност барем малку подалеку од pryубопитните очи – вели изворот и открива дека фудбалерот е заљубен во пејачката.

Да потсетиме, Волков е познат и по својата љуубовна врска со атрактивната пејачка Сандра Африка.

Најнови вести

Коронавирус