петок, 24. септември 2021. Вести денес: 129
home Познати

Ива повторно ја разбуди фантазијата: Ги истакна своите атрибути, но нешто друго привлече големо внимание (ФОТО)

Ива повторно ја разбуди фантазијата: Ги истакна своите атрибути, но нешто друго привлече големо внимание (ФОТО)

Победничката на „Задруга 3“  Ива Гргуриќ отсекогаш важела за една од најубавите жени во регионот. Со својата нова објава на Инстаграм, таа уште еднаш ја оправда таа титула.

Имено, Ива ја разбуди фантазијата на своите следбеници кога објави фотографии на кои позира во костим за капење.

Овој пат, таа избра црно-бел принт, а нејзиното волшебно тело, бујните гради и заоблениот задник дојдоа до израз, на радост на нејзините фанови.

Но, освен градите и задникот, тоа што најмногу се коментира е и нејзиниот заводнички поглед.

 

Коронавирус