сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ИСТ КАКО ТАТКО МУ: Внукот на Цеца покажа дека не се плаши и дека ја наследил храброста на Ражнатовиќ (ФОТО)

ИСТ КАКО ТАТКО МУ: Внукот на Цеца покажа дека не се плаши и дека ја наследил храброста на Ражнатовиќ (ФОТО)

Цеца Ражнатовиќ е зафатена со оценување на кандидатите во жирито на „Ѕвездите на Гранд“, поради што не се гледа премногу со внукот Жељко.

Како и да е, видеата и пристигнуваат секој ден, а пејачката објави едно на својот профил на Инстаграм.

Малиот Жеjко, кој сега живее во Тител со својата мајка Богдана и таткото му Вељко, ужива во природното опкружување и додека времето е убаво постојано е надвор.

Овој пат, Вељко беше со него на теренот за фудбал во затвореното игралиште, а на снимката се гледа како малиот Жељко без страв преку оградата милува огромно куче, кое во еден момент дојде до него и го лижеше.

Очигледно внукот на Цеца покажа дека нема страв уште од мали нозе. Малиот Жељко ја наследил хаброста од татко му Вељко и дедо му Аркан!

Коронавирус