четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 110
home Познати

Испрати моќна порака за љубовта фотографирана гола: Наташа Беквалац сподели со фановите како изгледа како од мајка родена (ФОТО)

Испрати моќна порака за љубовта фотографирана гола: Наташа Беквалац сподели со фановите како изгледа како од мајка родена (ФОТО)

Поп пејачката Наташа Беквалац на Инстаграм сподели фотографија на која е буквално гола.

Атрактивната барбика речиси не можеше да се воздржи да не ја сподели оваа фотографија со фановите, а за возврат доби над 20 илјади лајкови и многу позитивни коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

-Љубовта е љубов, напиша пејачката во описот на фотографијата.

Инаку Беквалац важи за една од најатрактивните пејачки на естрадата, а честопати има говорено како никоја жена не треба да се срами од своето тело и изглед.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија