сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 52
home Познати

Исповед на ќерката на Анабела- Цеца наместо да го фрли фустанот ми го подари и јас го облеков на матура, еве како изгледа истиот (ФОТО)

Исповед на ќерката на Анабела- Цеца наместо да го фрли фустанот ми го подари и јас го облеков на матура, еве како изгледа истиот (ФОТО)

Ќерката на Анабела Атијас, Луна Џогани неодамна призна дека со семејството Ражнатовиќ иако не е во добри односи за нив има само најдобро мислење.

Блогерката расплакувајќи се раскажуваше за својата поранешна другарка Анастасија Ражнатовиќ и нејзината мајка пејачката Цеца.

Имено таа призна дека за својата матура носела бел фустан која го добила на поклон од Цеца, откако пејачката решила дека повеќе нема да го носи својот фустан.

Таа освен тоа признала и дека Анастасија е добар човек и дека горда што се дружела со неа, како и дека за неа мисли се најдобро.

? #matura ?

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Коронавирус