среда, 21. април 2021. Вести денес: 170
home Познати

Испливаа до сега непознати детали за нивниот однос- вака Јована го освоила Јоксимовиќ и тоа во нејзиниот автомобил!

Испливаа до сега непознати детали за нивниот однос- вака Јована го освоила Јоксимовиќ и тоа во нејзиниот автомобил!

Познатата водителка Јована Јоксимовиќ и пејачот Жељко Јоксимовиќ веќе со години се во брак и имаат три деца, а по сиве овие години Јоксимовиќ призна како веднаш знаел дека таа е неговата идна сопруга.

-Кога се запознавме таа во една прилика ме возеше со кола и се сеќавам тогаш Јована возеше супер бесен автомобил. Возиме и реков, а јас чисто отворив во фиоката и видов ЦД на кое не пишува ништо, па потоа го видов и моето ЦД, па јас и кажав: Чекај, чекај па ти ме слушаш мене!? Тоа беше пресудно, вели пејачот.

 

View this post on Instagram

 

My 38 ??? my love @zzeljko special birthday cake by @ivanadelta

A post shared by Jovana Joksimovic (@jjovanajoksimovic) on

Тој додава дека едно време се двоумел, но кога го видел тоа ЦД веднаш знаел дека Јована е вистинската жена за него.

 

View this post on Instagram

 

Athens???

A post shared by Jovana Joksimovic (@jjovanajoksimovic) on

Најнови вести

Коронавирус